Розвяжіть задачу: При взаємодії 3,43 г кисню з 8,57 г кальцію утворився CaO.Складіть рівняння реакцій обчисліть масу CaO,що утворився.
Розвяжіть задачу: При взаємодії 3,43 г кисню з 8,57 г кальцію утворився CaO.Складіть рівняння реакцій обчисліть масу CaO,що утворився.
Ответ(ы) на вопрос:
2Са+О2----2СаО
3,43/32=0,107 моль
8,57/40=0,21425 моль
0,107*56=6 г
Не нашли ответ?
Похожие вопросы