Розвязком якого рівняння є число 31                                                                                    1) 9×Х=2790                                                                                                 ...

Розвязком якого рівняння є число 31                                                                                    1) 9×Х=2790                                                                                                                       2)   Х×90=279                                                                                                                       3)  Х÷9=279
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)х=3102)х=3,13)х=2511
Гость
1) х=310 2) х=3,1 3) х=2511 Видповидь: у цьому завданни жоден з прикладив не задовольняэ цей вираз