Розв'язування дано прямокутник зі сторонами 3 м і 4 м . Знайдіть площу квадрата,сторона якого дорівнює діагоналі цього прямокутники

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(із трикутника в який входить діагональ та дві сторони прямокутника) За теоремою Піфагора діагональ = корінь квадратний, під корнем 3 в квадраті +4 в квадраті =корінь квадратний,під корнем 9+16= корінь квадратний з 25 = 5 (м) Sквадрата =сторона в квадраті=5 в квадраті=25(метрів квадратних ) пробачте немає значків