Розв'язування задач за допомогою рівняньСереднє арифметичне двох чисел 0.4. Знайти ці числа, якщо одне з них у 3 рази більше за друге

Розв'язування задач за допомогою рівнянь Середнє арифметичне двох чисел 0.4. Знайти ці числа, якщо одне з них у 3 рази більше за друге
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
менше число х більше число 1,3х сума чисел 0,4*2=0,8 складемо рівняння х+3х=0,8 4х=0,8 х=0,8:4 х=0,2 менше число 0,2*3=0,6 більше число ===========================