Рубрика спілкуймося красно правильно вікорістовуйте сполучення слів.Вікно заченити а не закрити.Очі заплющити а не закритиу заходах беруть участь а не приймають участьПодякувати мені а не подякувати менедо слів заченити,заплщи...

 Рубрика спілкуймося красно правильно вікорістовуйте сполучення слів. Вікно заченити а не закрити. Очі заплющити а не закрити у заходах беруть участь а не приймають участь Подякувати мені а не подякувати мене до слів заченити,заплщити,беруть,мені.Треба дібраті антонімі.                                                                                            Допоможіть будь ласка
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
зачинити- відчинити-відімкнути заплющити-розплющити беруть-дають мені-тобі