Рух переводить кут 90° в інший кут. Чому дорівнює величина отриманого кута?     А) 30°;                   Б) 60°;                   В) 90°;                   Г) 180°. Точки А(–4;7) і В(2;1) є кінцями діаметру кола. Знайді...

      Рух переводить кут 90° в інший кут. Чому дорівнює величина отриманого кута?     А) 30°;                   Б) 60°;                   В) 90°;                   Г) 180°. Точки А(–4;7) і В(2;1) є кінцями діаметру кола. Знайдіть координати центра кола. А) (3;– 1);                  Б) (–1;4);               В) (3;4);                 Г) (3;–2).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) при параллельном переносе(т.е. движении) фигуры или углы не меняются, следовательно ответ В) 2) координаты центра окружности  х(нулевое)=(х1+х2):2 у(нулевое)=(у1+у2):2 х(нулевое)=(-4+2):2=-1 у(нулевое)=(7+1):2=4 Ответ(-1;4) Б)