Рухаючись рівноприскорено зі стану спокою, тіло ЗА П"яту Секунду пройшло шлях 18м. З яким прискоренням рухалось тіло і який шлях воно пройшло за 5 с?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Путь за ЧЕТЫРЕ секунды: S₄ = a*t²/2 = a*16 / 2 Путь за ПЯТЬ секунд: S₅ = a*25 / 2 За ПЯТУЮ секунду: ΔS = S₅-S₄ = (a/2)*(25-16) = 9*a/2 По условию ΔS = 18 м Имеем: 18=9*a/2 36=9*a a=4 м/с² - ускорение тела S₅ = 4*5²/2 = 50 метров - путь за 5 секунд