Рябчик живе у густому великому лісі.Тут рябчик завжди знаходить, чим підживитися. Взимку - бруньками, сережками з дерев, в інші пори року – ягодами. На деревах рябчик спочиває. Чудово літає між вітами. Притулившись до стовбура....

Рябчик живе у густому великому лісі.Тут рябчик завжди знаходить, чим підживитися. Взимку - бруньками, сережками з дерев, в інші пори року – ягодами. На деревах рябчик спочиває. Чудово літає між вітами. Притулившись до стовбура. Рябчик ховається від ворогів.  ПРИДУМАТИ ЗАГОЛОВОК.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Є пару варіантів може бути :  - "Рябчик" -"Життя кмітливого рябчика" -" Про рябчика та його повсякденне життя"