Ряд однорідних членів утвориться,якщо серед варіантів продовження речення"Поволі з-за хмар вийшло сонце..." вибрати: а) і все живе раділо йому б) а довга злива нарешті скінчилася в) освітлюючи ясним промінням все навколо г) і ...

Ряд однорідних членів утвориться,якщо серед варіантів продовження речення"Поволі з-за хмар вийшло сонце..." вибрати: а) і все живе раділо йому б) а довга злива нарешті скінчилася в) освітлюючи ясним промінням все навколо г) і висушило мокру від дощу землю
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
г) поволі з-за хмар вийшло сонце і висушило мокру від дощу землю. сонце-підмет; вийшло, висушило-однорідні присудки