С помощью интернета можно общаться с людьми,живущими в других странах.Через интернет можно дистанционно получить высшее образование.Всемирная сеть помогает находить любую нужную информацию.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Егер сіз басқа stranah.Cherez Интернетте тұратын адамдармен сөйлесе аласыз интернетте көмегімен қашықтан жоғары obrazovanie.Vsemirnaya желі кез келген қажетті ақпаратты табуға көмектеседі алуға болады.