Са словазлучэнняу складзіце сказы. 1. грыбны пах, стаіць у лесе, у лесе восеньскім. 2.імклівыя мурашкі, мітусяцца на дарожцы, на лясной даро...

Са словазлучэнняу складзіце сказы. 1. грыбны пах, стаіць у лесе, у лесе восеньскім. 2.імклівыя мурашкі, мітусяцца на дарожцы, на лясной дарожцы. 3.сямейка баравікоу, дужых баравікоу, сядзіць пад ялінай.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.У восеньскiм лесе стаiць грыбны пах. 2.На лясной дарожцы мiтусяцца iмклiвыя мурашкi.  3.Пад ялiнай сядзiць сямейка дужых баравiкоу.