Салеметсизбе.комектесип жиберинизши.Write the sentences using each word.1.(morning)------------2.(wash my face)--------3.(do my homework)----4.(swim in the pool)-----5.(music)-----------

Салеметсизбе.комектесип жиберинизши. Write the sentences using each word. 1.(morning)------------ 2.(wash my face)-------- 3.(do my homework)---- 4.(swim in the pool)----- 5.(music)-----------
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.таң 2. менің бетімді жу 3. менің үй жұмысымды жазып берді 4. бассейнде шомыл 5. өлең