Самець імператорського пінгвіна,щоб зігріти яйце притискає цого до свого тіла і накриває зверху шкірною складкою.У такому положенні він знаходиться без Їжі майже два місяці! Як же зігріваються ці турботливі татусі  а)Час від ча...

Самець імператорського пінгвіна,щоб зігріти яйце притискає цого до свого тіла і накриває зверху шкірною складкою.У такому положенні він знаходиться без Їжі майже два місяці! Як же зігріваються ці турботливі татусі  а)Час від часу підстрибують. б)Збиваються в загальному щільну  зграю. в)Записають їжу за щоками. г)Переминяються з ноги на ногу. д)Плескають крилами
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ответ Б) Смотрела даже в их группу