Сандарды сөзбен жазып,сөйлемдер құрандар. 2014 жыл,5-сынып,5-компьютер,2-телефон,3-ха?

Сандарды сөзбен жазып,сөйлемдер құрандар. 2014 жыл,5-сынып,5-компьютер,2-телефон,3-ха??. Төменде берілген етістіктерді жекеше,көпше түрінде жіктеңдер жібермін,пайдаланамын,жазамын,тексеремін,оқимын. помогите пожалусто ото я совсем в казахском не понимаю
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Екы мын он тортыншы жылы бесыншы сыныптарга бес компьютер екы телефон аркылы уш хат келды