Сделайте похожие предложения как ниже данные Did Kte sell her car? I eat at 2 o'clock after school He doe

Сделайте похожие предложения как ниже данные Did Kte sell her car? I eat at 2 o'clock after school He doesn't sleep at night, because he dances in club every day I was sleeping at two a.m. yesterday I have read the book and now I would like to walk Sergei hadn't slept , he looked tired
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Did you eat ..? does he sleep at night? does he dancesin clab every day? Was you sleeping at to a.m. yesterday