Сделать предложения в прошедшем времени.He is busy. Is it windy today? yes it is. They are at home. I am ten years

Сделать предложения в прошедшем времени.He is busy. Is it windy today? yes it is. They are at home. I am ten yearsold. Are you in london?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Можно конкретнее время указать? He is was busy Is it was windy today? Yes it was. They are was at home. I'm was ten years old. Are you was in London?