Сделайте плиззззззззззз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
they have discussed the problem this student studies in our group students will take the examination next June I am at the English lesson now за правильность не ручаюсь
Гость
They have discussed the problem. This student studies in our group. Students will take the examination next June. I am at the English lesson now. Они обсудили проблему. Этот студент учится в нашей группе. Студенты будут сдавать экзамены в июне следующего года. Я на уроке английского языка в настоящее время.