Сделайте пожалуйста номер 1 там надо составить правильно предложения

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Менің əпкем дүкенде жұмыс істейді. Ол-сатушы.Əпкем дүкендегі заттарды өлшейді.Дүкенде көп сатушы бар.Анам ақша берді.Дүкеннен нан сатып алдым.
Гость
менің әпкем дүкенде жұмыс істейді.ол - сатушы. әпкем дүкендегі заттарды өлшейді.дүкенде көп сатушы бар. анам ақша берді. дүкеннен нан сатып алдым.