Сделайте пожалуйста номер 18 так , чтобы было более правдоподобно, что это делала троишница , заранее спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 a new hospital had been built 2 the old library had been rebuilt 3 the city center into a real shopping area had been turned 4 a new fire station had been opened 5 the names of some streets had been changed 6 the city exhibition hall had been closed