Сделайте пожалуйста озвучку например cat-кэт dog-дог so-соуMost documents are ordinary letters by different people. They tell us about everyday life in those times. They also show that many people in old Russia knew how to read...

Сделайте пожалуйста озвучку например cat-кэт dog-дог so-соу Most documents are ordinary letters by different people. They tell us about everyday life in those times. They also show that many people in old Russia knew how to read and write.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мост документс а ординэри летерс бай диферент пипл. зей тэл ас эбаут эврибади лайф ин зос таймс. зей олсо шов зет мэни пипл ин олд раша нэв хау ту рид энд райт