Сделайте пожалуйста озвучку! например: cat-кэт, so-соу you probably do not know a lot about me and so description will be about me and what I think I am 11 years old and I live in Kaliningrad

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ю пробэбли ду нот ноу э лот эбаут ми энд соу дескрипшон уил би эбаут ми энд уот ай синк ай эм елевэн(11) йерс олд энд ай лив ин Кэлинингрэд