Сделайте пожалуйста озвучку ! например dog-дог. My name is Anna Sokolovskaya , and I’m twelve years old.I'm Russin.And I'd like tell about my school. I do many subjects at school including Russin, English, maths, history, ...

Сделайте пожалуйста озвучку ! например dog-дог. My name is Anna Sokolovskaya , and I’m twelve years old.I'm Russin.And I'd like tell about my school. I do many subjects at school including Russin, English, maths, history, geography. I start school at 2:00 p.m. School 7:10 p.m. . I don’t go to school on Saturday. Every evening I do my homework. In general I like school. I don’t like maths very much because it’s a bit boring, but I like literature.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Май нейм из Анна Соколовская, энд айм твелв йерс олд. Айм Раша. енд айд лайк телл эбаут май скул. Ай доу мени сабжект эт скул инклиди раша, инглиш, мевз хистори, жеографи,. Ай старт скул ат 2:00 пи. эм. Скул 7:10 пи. эм.,. Ай донт го то скул Он сатурдей. Евери эвренин ай До май хомеворк. Ин жинерал ай лайк скул. Ай донт лайк мевз вери мачь бекоз итс а бит боринг, бат ай лайк литератур.