Сделайте предложения в отрицательные предложения на англ. яз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 She isn 't  2 i m not 3 they aren ' t 4 we aren 't 5 isn 't 6 you aren t 7 he isn ' t 8 they aren t 9 isn t 10 isn t
Гость
She isn't a young girl I am not ... They aren't... Steven isn't... You are not.. He isn't... They aren't... That isn't... The black cat is not small This boy is not lazy