Сделайте транскрипцию русскую :Time for tea , time for tea,Wash your hands, it's time for tea.I've got a sandwich , I've got a juice.Show me your hands now . What dirty hands !

Сделайте транскрипцию русскую : Time for tea , time for tea, Wash your hands, it's time for tea. I've got a sandwich , I've got a juice. Show me your hands now . What dirty hands !
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тайм фо ти, тайм фо ти,  Уош ё хэндз, итс тайм фо ти.  Айв гот эˈсэнуидж , айв гот э джус.  Шоу ми ё хэндз нaу. Уот ˈдёти хэндз!