Сен кашан демаласын? мектепке бару, теледидар кору,табак iшу, уйыктау , сурет салу, ойнау, демалу, уйге келу. посередине кашан?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
мен тунге карай демаламын мен танертен мектепке барамын мен бос уакытымда теледидар коремин мен танертен,абедте,кешке тамак ишемин мен бейнелеу сабагында сурет саламын мен кешке карай оинаимын мен абедте уйге келемин