Сен таңертең ерте тұрасың ба? Сен таңертең жаттығу жасайсың ба ? Сен таңертең жүгіресің бе? Сен таңертең салқын сумен жуынасың ба? ответить на вопросы по казахскому языку. и перевести вопросы и ответы на русский язык. помогите...

Сен таңертең ерте тұрасың ба? Сен таңертең жаттығу жасайсың ба ? Сен таңертең жүгіресің бе? Сен таңертең салқын сумен жуынасың ба? ответить на вопросы по казахскому языку. и перевести вопросы и ответы на русский язык. помогите пожалуйста.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Иа.мен танертен ерте турып,бети колымды жуып,артурли спорттык жаттыгуларды жасаймын.кейде кун жылы кездерде таз ауа жутып ,жугирип келемин жане серуендеп келемин.салкын сумен мен бетимди кейде гана жуамын