Сендер үшін демалуға қолайды уақыт қайсы ? сендердің жаз айында қайда демалғыларың келеді ? еліміздегі қандай демалыс орындарын білесіңдер ? табиғат аясында демалу ұнай ма ? НА РУССКИЙ ПЕРЕВЕСТИ И ОТВЕТИТЬ НА ВОПРОСЫ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) какое время (года) удобно вам отдохнуть ? 2) где вы хотите отдохнуть летом? 3) знаете ли вы в нашей стране какие места есть чтобы отдохнуть?