Сентаксический розбор: 1)Через ліс звиваючись лягла вузька дорога 2) фіолетовий колір символізує дружбу, велеч, розкіш 3) фантазіє богине легкокрила ти світ золтистих мрій для нас одкрила 4)Бринить співає наша мова чарує тішить...
Сентаксический розбор:
1)Через ліс звиваючись лягла вузька дорога
2) фіолетовий колір символізує дружбу, велеч, розкіш
3) фантазіє богине легкокрила ти світ золтистих мрій для нас одкрила
4)Бринить співає наша мова чарує тішить і пянить
5)словом поважай людей!
Ответ(ы) на вопрос:
2)колір- підмет символізує- присудок Дружбу , велич , розкіш - додаток Фіолетовий - означеня ( підкреслюється хвилястою лінією)