Серед перелічених ситуацій знайдіть ту, яка впливає на ринок програмістів не так, як інші три. А На підприємствах широко використовується комп’ютерна техніка Б фірми охоче укладають угоди з випускниками шкіл, які бажають здобу...

Серед перелічених ситуацій знайдіть ту, яка впливає на ринок програмістів не так, як інші три. А На підприємствах широко використовується комп’ютерна техніка Б фірми охоче укладають угоди з випускниками шкіл, які бажають здобути вищу освіту й потім працювати програмістами В кількість студентів, які навчаються за цим профілем, щорічно зростає Г професія програмістів — одна з найбільш затребуваних та престижних у переліку об’яв «Запрошуються на роботу» центру зайнятості
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мені здається що  вірна відповідь це А