Серед поданих термінів виберіть зайвий і поясніть свій вибір. Терміни:зябра,трахеї,зелена залоза,легеневий мішок,зяброві пелюстки,легені. Термін.........зайвий,тому що................... Пожалуйста зарание спасибо

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
термін зелена залоза зайвий,тому що це орган виділення.Всі решта термінів відносяться до дихальної системи