"Сей же благовірний князь на зріст був високий, у плечах великий, з лиця гарний, волосся мав жовте, кучеряве, бороду стриг і рки мав гарні, і ноги...Говорив він ясно зі святих книг, тому що філософ великий.Особливо ж дбав він п...

"Сей же благовірний князь на зріст був високий, у плечах великий, з лиця гарний, волосся мав жовте, кучеряве, бороду стриг і рки мав гарні, і ноги...Говорив він ясно зі святих книг, тому що філософ великий.Особливо ж дбав він про милостиню, і про монастирі многі він спорудив..." про якого князя йдеться в уривку????ЧЕКАЮ НА ВАШУ ДОПОМОГУ!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
чЧто? ..................................