Шафа коштувала 2400грн.спочатку її ціну знизили на 10%,а потім нову ціну підвищили на 25%.якою стала ціна шафи після цих змін?на скільки відсотків змінилася початкова ціна шафи?
Шафа коштувала 2400грн.спочатку її ціну знизили на 10%,а потім нову ціну підвищили на 25%.якою стала ціна шафи після цих змін?на скільки відсотків змінилася початкова ціна шафи?
Ответ(ы) на вопрос:
2400*(100-10)/100*(100+25)/100=24*90*1,25=2700- стала цена
(2700-2400)/2400*100=300/2400*100=1/8*100=12,5%- на столько выросла цена
2400:100х10=240 це 10процентів
2400-240=2160 ціна після знижки
2160:100х25=540 це 25 процентів
2160+540=2700підвищина ціна
2700-2400=300
300х100:2400=12.5 процентів
Не нашли ответ?
Похожие вопросы