Шарль Перро порівнював правління людвіка XIV з володарюванням октавіана Августа. Що він хтів цим сказати? Помогите пажалуста .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Він хотів цим сказати, що Людовик був дуже гарним правителем. Цитата: "І можна порівняти, не боячись помилитися, Вік Людовика з прекрасним століттям Серпня — все одно недостатньо, щоб виміряти реальний велич царювання Людовика XIV"