Люди будуть робити те, що їм заманеться! На землі на стане хаос. Злочинців більше не будуть карати за всі їхні злодіяння, вони зможуть спокійно влаштовувати збройні напади, вбивства, крадіжки, погроми, здійснювати насилля над лдми. Людство знову повернеться у первісний лад з усіма його непорозуміннямита безграмотністю.Всі люди створили б правила для себе, свої закони, які базувалися б лише на поміркуваннях і переконаннях цієї людини.
Проте, світ і так неідеальний! Не зважаючи на правила які у ньому існують далеко не всі їх дотримуються. Багато людей притримуються думки, що правила створені для того, щоб їх порушувати, а це велика помилка! Бог створив цей світ, а люди з розумом, яким їх наділив Господь створила права і правила. Право- це норма поведінки людини. Тож для підтримки балансу у світі слід дотримуватись писаних правил, що у світі і у нашому житті не настав розгардіяш.