Що було раніше: правління Цінь Шихуанді в Китаї чи тиранія Пісістрата в Греції? На скільки раніше?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Цiнь Шихуандi - 259 г. до Рождества Христова.-210 г. до Рождества Христова. Тиранiя Пicicтрата - 560 г. до Рождества Христова - 527 г. до Рождества Христова. Висновок: Тиранiя була ранiше на 319 чи 317 рокiв.