Що допомогло Чарлі Бакету перемогти у книзі Роальда Даля "Чарлі та шоколадна фабр?

Що допомогло Чарлі Бакету перемогти у книзі Роальда Даля "Чарлі та шоколадна фабр??ка " ????????????????????? Срочно надо ПРОШУ ООООООТТТТТТВВВВВВЕЕЕЕЕЕТТТТТТЬЬЬЬЬЬЬТТТТТееееее
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ну він начебто не висовувався , був слухняним і в кінці він один залишився . а інші випендрюйся і програли ну он вроде не высовывался, был послушным и в конце он один остался. а другие выпендривались и проиграли