Що наталя миколаївна із твору климко відмовилася обміняти бороданеві на базарі?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Наталя Миколаївна із твору "Климко" відмовилася обмінювати бороданеві свою сукню: — Ей ти, молодице! — гукнув бородань.— З червоним платтям. Підходь, я беру твій товар.Наталя Миколаївна повільно обернулася до нього і сказала тихо, але так, що всі в натовпі почули і оглянулися— Ні-ні. Вам я його не проміняю... нізащо.