Що означає любити свою маму????(міркування) Як діти повинні ставитися до матері?????(правила поведінки з матерью)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                                    Маму треба берегти .           Мама - це людина яка виростила мене і доглядає за мною .Деколи ми сваримось , але я її звісно вибачаю .Якщо б не було моєї мами , то мене б не було б на світі .Треба берегти матусю .Вона - улюблена та найдорожча людина .      Є свято , яке виражає те , що треба любити маму і не ображати її - це День матері !                                                                                                  Матусю , дай ручки твої поцілую ,          За шийку тебе обійму ,          І щічки погладжу .          Ти знаєш , матусю ,          Як дуже тебе я люблю !