Що означає слово сердюк у такому реченні: "У сінях горіли ічки у високих ліхтарях, а на лавках попри стін знаходилися та джури" а) серйозна або сердита людина б) курінний отаман в) охоронець гетьман г) збороєносець козацької ст...

Що означає слово сердюк у такому реченні: "У сінях горіли ічки у високих ліхтарях, а на лавках попри стін знаходилися та джури" а) серйозна або сердита людина б) курінний отаман в) охоронець гетьман г) збороєносець козацької старшини д) кошовий отаман
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А)серьозна або сердита людина!