Що означають фразеологізми несосвітенна дурість, знати смаленого вовка, незбагненним шляхами, як посолений в'юн на сковорідці ???
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Несосвітенна дурість - без проблесків розуму
Знати смаленого вовка - зазнавати труднощів, випробувань у житті;
Незбагненними шляхами - збитися з правильного життєвого шляху.
Як посолений в"юн на сковорідці - верті́тися, крути́тися дуже швидко, прудко.