Що потрібно робити щоб  зберегти нашу планету?  Довідка: дерева, садити , річки, озера, забруднювати ,не, спалювати, сміття ,берегти,кущі.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Щоб зберегти нашу планету потрібно садити дереве не забруднювати річки, озера, не спалювати сміття а переробляти може колись в майбутньому вчені зможуть перероблювати сміття. потрібно берегти дераева, кущі та не ламати їх ламаючи їх ми ламаемо в першу чергу себе.Збережемо нашу планету.