Що символізує чорний крук у поезії В. Сосюри «Сад».A) поразку під час бойових дій;Б) зовнішнього ворога, який посягає на незалежність держави;B) присмерк втраченої національної гідності й незалежності;Г) внутрішнього ворога (вл...

Що символізує чорний крук у поезії В. Сосюри «Сад». A) поразку під час бойових дій; Б) зовнішнього ворога, який посягає на незалежність держави; B) присмерк втраченої національної гідності й незалежності; Г) внутрішнього ворога (власні недоліки нації – інертність, збайдужілість).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
б))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))