Що таке отримання? Що таке опрацювання? Що таке передавання? Що таке збереження? Що таке носій?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
на мою думку отримання-це наприклад вы отримуете гроши мени здаеться це отримання якогось предмету вид певнои особы.Опрацювання-це глибоке вивчення чого-небудь,докладене ознайомлення з чимось,ретельна пидготовка