Що таке період піврозпаду? А) кількість ядер, що розпадається за 1 секунду Б) час,за який кількість ядер ізотопу збільшується в два рази В) час, за який ядро розпадається на дві частини Г) час, за який розпадається половина ная...

Що таке період піврозпаду? А) кількість ядер, що розпадається за 1 секунду Б) час,за який кількість ядер ізотопу збільшується в два рази В) час, за який ядро розпадається на дві частини Г) час, за який розпадається половина наявних радіоактивних ядер
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Период полураспада - это промежуток времени, за который распадется половина наличного числа ядер.. Ответ (4)