Що таке простий механізм??Дуже прошуу срочно завтра директорська к.р. а в книжці нічого не пише поможіть плз

Що таке простий механізм?? Дуже прошуу срочно завтра директорська к.р. а в книжці нічого не пише поможіть плз
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Щоб полегшити свою працю , тобто отримати виграш у силі , людина винайшла , виготовила та почала використовувати такі прості механізми , як важіль , блок , коловорот , похилу площину , клин , гвинт , колесо та інші .