Що таке словоформи. Знайдіть серед запропонованих лише фор­ми слова, випишіть їх. Садочок, посаджений, садочка, садом, поса­дити, садочками, насаджено.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
це слова однієї частини мови, які відрізняються лише формами (наприклад, іменники закінченням, дієслова - видом, часом). Садочок, садочка, садочками.