Що таке словоформи. Знайдіть серед запропонованих лише форми слова, випишіть їх. Садочок, посаджений, садочка, садом, посадити, садочками, насаджено.
Що таке словоформи. Знайдіть серед запропонованих лише форми слова, випишіть їх.
Садочок, посаджений, садочка, садом, посадити, садочками, насаджено.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
це слова однієї частини мови, які відрізняються лише формами (наприклад, іменники закінченням, дієслова - видом, часом).
Садочок, садочка, садочками.