Що таке вологість: Абсолютна вологість: відносна вологість: Атмосферні опади:

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вологість - міра насиченості речовини водою. Вологість абсолютна — вологість, що визначається густиною водяної пари. Відно́сна воло́гість  — відношення кількості води, що знаходиться в речовині за даних умов, до максимально можливої кількості води за тих же умов.