Що ти сьогодні робив?-запитав свого друга Дмитру. Я писав листа до брата. Вітав йо

Що ти сьогодні робив?-запитав свого друга Дмитру. Я писав листа до брата. Вітав його з днем народження,бажав йому щастя і здоров'я,-відповів Тарас. То ти недописав листа і не відіслав його? -А як ти здогадався? Питання. 1.Як здогадався Дмитру,що Тарас недописав і не відіслав листа? 2.Якою була б відповідь Тараса,якби він відіслав листа? Напишіть будь ласка.:-):-):-)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Тому що він писав,вітав і т.д. але він несказва що він написав і відіслав 2)Я відіслав, але вчора!