Що трапилося раніше? Укладання козацьким посольством "березневих статей" з московським урядом чи Проголошення Б. Хмельницьким на переговорах у Переяславі ідеї побудови самостійної Української козацької держави

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
проголошення Б.Хмельницьким на переговорах у Переяславі ідеї побудови самостійної Української козацької держави