Що все свое життя збирався створити художник Берман? Чи вдалося йому здійснити свій задум? О. Генрі Новела "Останній листок"

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Берману вдалося здійснити свій задум тому що спочатку він хотів намалювати шедевр а потім врчтувати життя дівчині з дому. Тому він намалював листок(шедевр) і тим самим врятував життя, хоч сам помер